Bona / Baby-Sitter pentru familii din ANGLIA

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana calda, rabdatoare, iubitoare de copii si iti doresti un job in UK cu un salariu atractiv?
Atunci iti punem la dispozitie programul Bona / Baby-Sitter pentru familii din ANGLIA!

CERINTE

- Persoana calda, rabdatoare, iubitoare de copii;
- Placerea si deschiderea de a lucra cu copiii;
- Varsta minima: 18 ani si varsta maxima: 55 ani;
- Experienta in ingrijirea copiilor constituie un avantaj semnificativ;
- Limba engleza la un nivel cel putin conversational;
- Detinerea permisului de conducere categoria B, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- PLECARE RAPIDA!!!
- Cazarea si masa sunt GRATUITE;
- Se lucreaza intre 8 - 12 ore pe zi si se castiga o remuneratie intre 100 - 150 GBP (Lire Sterline) pe saptamana, in functie de experienta;
- Ore suplimentare care se platesc plus bonusuri acordate in functie de performante;
- Candidatii au o şansă extraordinară de a-si perfecţiona nivelul limbii engleze in cadrul familiei gazda;
- Este o experienta de viata EXTRAORDINARA si se castiga bani, fără a avea statutul de angajat, ci de membru al familiei;
- Candidatii sunt cazati intr-o cameră separată cu tot ceea ce este necesar pentru a se simţi confortabil, de asemenea, vor lua masa impreună cu familia şi vor avea asigurare medicală plătită de familia gazdă.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.