Au-Pair, Babysitter,Mother Help

SC Dalimpex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supraveghere copii, menaj familie.Alte responsabilitati precum gatitul,spalat rufe,etc...in cazul in care familia specifica inainte de semnarea contractului de munca.

Costurile agentiei:

1.Procesare documente 190 lei(la depunerea actelor)
2.comision contract 250-300 euro DOAR LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE MUNCA.Cand v-am obtinut jobul dorit
3.Bilet transport(Ro-Uk)

Rugam doar persoanele interesate si care sunt deacord cu costurile agentiei sa ia legatura cu noi prin intermediul emailului sau prin telefon.Detalii pe site-ul societatii www.dalimpex.net

CERINTE

varsta min de 18 ani max 27 in cazul Au-pair, min 25 max 45 pt babysitter/mothers help.
Cunostinte de lb engleza conversational.
Experienta nu este obligatorie dar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

salar pt au-pair intre 90-130 lire/sapt+cazare+mancare
salar pt babysitter/mothers help intre 130-160 lire/sapt+cazare+mancare

DESCRIEREA FIRMEI

selectia si plasarea fortei de munca in strainatate