AU-PAIR - BABY-SITTER IN MAREA BRITANIE

SC BABY SMILE INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegherea copiilor;
- ajutor in gospodarie;
- baby-sitting de 2 ori pe saptamana;
- supravegherea animalelor de casa;
- participarea la evenimentele cotidiene ale familiei respective;
- respect si responsabilitate fata de bunurile familiei;

CERINTE

- nivel mediu engleza

BABY SMILE INTERNATIONAL este o agentie de recrutare cu o echipa tanara, dinamica, flexibila si inovatoare.
Misiunea noastra este sa promovam schimbul cultural dintre Romania si tarile U.E., oferindu-ti posibilitatea unei experiente culturale de neuitat in Anglia , imbunatatirea cunostintelor de limba straina, creind astfel premizele obtinerii unui loc de munca mai bun.
Iti oferim:
-Consultanta pentru obtinerea unui post de aupair/ baby sitter (prezentare familii, informatii despre familie si cerintele lor, acte).
- Consultanta pentru calatoria in tara de destinatie (cu cele mai mici costuri).
- Sprijin si dupa plasare! Vom tine legatura permanent cu tine, astfel incat sa rezolvam orice probleme apar.
- Re-plasare GRATUITA! In cazul in care nu te intelegi cu familia, iti gasim alta gratuit.