Asistenti medicali pentu Azil de batrani privat UK

TTM Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cooperarea cu medicul de familie, psihiatru, psiholog, alti membri ai personalului
- Ingrijirea pacientilor diagnosticati cu boli mentale, dificultati de invatare, tulburari de personalitate, complicatii dupa leziuni cerebrale traumatice, autism
- Ingrijire, asistenta si educatie a pacientului
- Responsabilitati administrative

CERINTE

Cerintele de baza:
- Experienta in tratamentul pacientilor care sufera de tulburari de sanatate mintala
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel care permite executarea indeplinirilor zilnice
- Dreptul de a practica în Marea Britanie (obtinut de la NMC)
- Licenta activa

Cerințe de competență:
- Capacitate dezvoltata de a analiza situatia si de a raspunde în mod adecvat,
- Capacitatea de a lucra în echipă
- Capacitatea de a se adapta rapid
- Capacitatea de a face cu usurinta contact cu pacientii si cei dragi lor
- O dorinta pentru dezvoltarea profesionala

BENEFICII OFERITE

Avantajele ofertei:
Locatie excelenta (Manchester/Newcastle/alte locatii)
Plata: £12/ora - £14/ora
Beneficii suplimentare: cazarea pe prima luna gratuita, cursuri de formare si posibilitate clara de dezvoltarea profesionala

TTM Healthcare sunt printre liderii pe piață în materie de recrutare de personal medical și furnizare de profesioniști din domeniul sănătății pentru domeni