Asistente medicale si infirmieri Marea Britanie

Nirva Recruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea tuturor aspectelor care tin de starea pacientului, incluzand planul alimentar, medicamentos si activitate fizica
- asista pacientii in ingrijire si igiena personala
- creeaza rapoarte referitoare la schimbarea starii de sanatate a pacientilor

CERINTE

NIRVA RECRUIT SRL recruteaza personal cu experienta profesionala/ non-profesionala in ingrijire, infirmiere si asistente medicale generaliste, pentru azile si spitale private din Marea Britanie. Se cere limba engleza la nivel intermediar si seriozitate !

BENEFICII OFERITE

- contract de munca permanent in regim full time (cel putin 35 de ore pe saptamana, existand posibilitatea de a efectua ore suplimentare).
- salariu incepand de la £7.40/ora pentru posturile de infirmieri si £15/ora pentru asistenti medicali cu pin.
- curs standard de ingrijire in urma caruia se ofera certificat in domeniul medical
- concediu platit (28 zile pe an)
- sustinere din partea angajatorului britanic in gasirea unei locuinte unde veti fi cazat
- asistenta in ceea ce priveste aplicatia la nmc (pentru asistenti medicali generalisti)
- program flexibil de munca (se lucreaza in ture de zi si de noapte, in functie de necesitatile din clinica)
-cazare si masa pe durata training-ului
- suport in ceea ce priveste aplicatia pentru obtinerea national insurance number si dbs
- asigurare cu caracter personal
- uniforma de lucru si materiale de protectie personala si igienizare
- intocmirea unui plan de calatorie si furnizarea informatiilor relevante referitoare la sosirea la sediul din marea britanie
- oportunitati de plasare la nivel national pe teritoriul marea britanie
- posibilitati de relocare pe perioada contractului.
- cresteri salariale periodice si bonusuri oferite angajatilor
- rambursarea biletului de calatorie

NIRVA RECRUIT este o societate cu sediul in Romania, specializata in recrutarea internationala de personal de cea mai inalta calitate profesionala pentru angajatorii din Marea Britanie. Lucram cu organizatii private din domeniul medical, din categoriile Spitale Clinice, Sanatate Mentala, Dizabilitati Intelectuale, Ingrijire pentru Persoane Varstnice. Selectam ingrijitori medicali, infirmieri, fizioterapeuti, asistente medicale si chimisti care isi doresc sa faca o cariera in strainatate si sa isi aduca experienta si cunostiintele practice in prestarea de servicii medicale excelente.