ASISTENTI MEDICALI SI INFIRMIERI PENTRU UK SI IRLANDA

AmRo Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti in cautarea unei noi provocari profesionale? V-ar tenta un loc de munca in sistemul medical, intr-o alta tara?
Suntem in cautare de asistenti medicali si infirmieri pentru diferite locatii din UK si Irlanda, atat cu experienta (cu drept de libera practica obtinut, in curs de obtinere, precum si fara), dar si fara experienta, motivati sa lucreze in strainatate, care iubesc aceasta activitate si doresc sa isi construiasca o cariera in domeniu.
Daca doriti sa va dezvoltati profesional dar si personal, un loc de munca sigur si stabil, un angajator de incredere, precum si alte beneficii interesante, atunci sunteti candidatul potrivit, iar noi partenerul de care aveti nevoie pentru a obtine jobul dorit! In plus, firma noastra nu percepe comision, serviciile noastre fiind gratuite!

Pentru detalii suplimentare, va rog sa ne contactati telefonic la numarul de telefon: 0040 743 050 661 si sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa de e-mail: recrutare@amrosolutions.co.

Aveti parte de tot suportul Echipei Amro Solutions. Suntem aici pentru dvs.! O zi frumoasa!

CERINTE

Suntem o firma cu sediul in Romania, specializata in selectia, recrutarea si plasarea de personal in strainatate, oferind servicii de calitate si solutii potrivite nevoilor dvs.

Pentru noi resursa umana este cea mai importanta, de aceea echipa noastra de profesionisti va sta la dispozitie cu experienta, grija permanenta, eficienta, eficacitate, seriozitate si transparenta.

Va oferim consultanta gratuita in alegerea ofertei potrivite, care sa se plieze nevoilor candidatilor si partenerilor-colaboratori.

We are a company in Romania, specialized in selection, recruitment and workforce placement overseas, offering quality services and the best solutions for your needs.

For us the human resource is the most important and our team of professionals are at your service, backed with experience, permanent care, efficiency, effectiveness, seriousness and transparency.

We offer free consultancy in choosing the best job offer, which meet our candidates’ needs and also our partners.