ASISTENTI MEDICALI PENTRU SPITALE DIN LONDRA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie : Marea Britanie- LONDRA

Loc de munca :Spital

Oferta:

- Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica
- Salariul brut este in functie de sectia pe care lucrati si este cuprins intre 33500 - 40000 lire sterline pe an
- Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana
- Asigurari sociale,
- Asigurari medicale,
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Ore suplimentare ,
- Concediu platit,
- Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Pozitii disponibile :

Divizie Sectie Locatie NMC –Status
Acut PICU Londra Inregistrare la NMC
Acut ODP/Anestezie Cardiac Catheter Lab/ Bloc Operator Londra Inregistrare la NMC
Acut Pediatrie Londra Inregistrare la NMC
Acut Cardiologie
Londra Inregistrare la NMC
Acut Bloc Operator ( Recuperare) Londra Inregistrare la NMC
Acut Sectie -Outpatients Londra Inregistrare la NMC
Acut Terapie Intensiva Adulti Londra Inregistrare la NMC
Acut Endoscopie Londra Inregistrare la NMC
Acut Oncologie Londra Inregistrare la NMC
Acut Chirurgie Londra Inregistrare la NMC
Acut Bloc Operator Londra Inregistrare la NMC

Acut AITU Londra Inregistrare la NMC
Acut PEDIATRIE Londra Inregistrare la NMC
Acut Ortopedie pediatrica Londra Inregistrare la NMC
Acut Ambulator Londra Inregistrare la NMC
Inregistrare la NMC
Psihiatrie SECTIE UK Inregistrare la NMC
Neuro Reabilitare SECTIE Peterborough and Milton Keynes Inregistrare la NMC
Neuro Reabilitare SECTIE Hertfordshire Inregistrare la NMC
Neuro Reabilitare SECTIE Salisbury Inregistrare la NMC

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.