Asistenti Medicali pentru Marea Britanie -Centre de Ingrijire INTERVIURI PE SKYPE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Sector Privat – Centru de ingrijire

Locatii:
Great Yarmouth
Stevenage
Cowbridge Herts
Llandundno Hailsham
Tywyn Wells
Oxford Worcester
Blandford Durham
Leighton Buzzard Colwyn Bay
Bedford South Molton
Northumberland WSM
Gloucester Tenby
Colwyn Bay Pembroke
Tooting Chepstow
Minehead Hereford
Bournemouth Newport
Devon Sussex
Poole Sussex
Cornwall North Wales
Rhondda Rotherham
London Brecon
Sussex Limerick, Ireland
Southampton Stradbally, Ireland
London / Croyden Derby
Hereford

CERINTE

Conditii de recrutare:

Obligatoriu :minimum 1 an de experienta
Cunostinte avansat de limba engleza scris si vorbit
Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Oferta de munca:
• Perioada contractului: intre 1 si 3 ani

• Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
• Salariul este de £11 ,50- 15 lire sterline brut pe ora
• Se lucreaza 37,5 ore pe saptamana
• Beneficiati de Asigurari Sociale
• Beneficiati de Asigurari medicale
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost, Prima luna de chirie platita de catre angajator si dedusa din salar pe o perioada de 6 luni
• Biletul de avion platit de fiecare candidat in parte
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Sprijin in relocare

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.