Asistenti medicali pentru Marea Britanie

HCL Permanent

Job expirat

RESPONSABILITATI

HCL Permanent cauta asistenti medicali pentru Anglia si Tara Galilor .

HCL Permanent nu percepe taxa pentru nicio parte a procesarii aplicatiei candidatului si ofera suport pentru relocare.

Daca ti se pare oportunitatea potrivita pentru tine, te rog aplica acum cu un CV in engleza la Ioana.baltes@hclpermanent.com sau suna la 020 7861 8950 EXT 2032 si cere sa vorbesti cu Ioana.

CERINTE

Cerinte:

• Sa fi o/un asistent(a) medical(a) calificat(a) si sa vorbesti engleza la nivel conversational (ideal)
• Inregistram candidati fara cunostinte de limba engleza carora de furnizam gratis cursuri de limba engleza si evaluari periodice prin telefon
• Experienta nu este necesara (proaspetii absolventi de scoli / colegii/ universitati pentru asistente medicale sunt bineveniti )

BENEFICII OFERITE

Pachetele de beneficii pot inlcude (dar variaza de la spital la spital) urmatoarele:

• Banda de salarizare 5, incepand de la £21,478 pe an pana la £38,000 (in functie de experienta si nivelul de engleza)
• 27 zile de concediu (plus inca 8 zile - bank holidays)
• Access la sistemul privat de pensii NHS
• Plata orelor suplimentare
• Discounturi la branduri centrale
• Access la cursuri pentru dezvoltarea ta profesionala
• Suport pentru relocare, unele pachete incluzand cazare gratis pentru 1-3 luni si plata avionului pana in Marea Britanie
• Plata avionului inapoi acasa dupa 6-12 luni pentru vizitarea familiei
• 500-1000 lire support pentru relocare

For over 10 years, HCL Permanent has been offering hundreds of permanent roles for nurses and doctors in the UK.