ASISTENTI MEDICALI - Northampton, UK

BAKER STREET INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Baker Street International recruteaza pentru Spitalul NORTHAMPTON NHS din Grimsby 30 de ASISTENTI MEDICALI cu sau fara experienta pentru posturi in Medicina interna si Chirurgie.

CERINTE

- limba engleza - nivel B1 ( conversatie, scris)
- in proces de obtinerea al PIN ului
- vrei sa lucrezi in Northampton
- interviuri in februarie si martie 2014

Daca esti interesat/a de acest job trimite CV-ul tau in limba engleza, format word ( ex: nume-prenume.Cv ) via e-mail indicand "Nurse Northampton" la felicia@bkstreet.com inainte de 20 martie 2014.

BENEFICII OFERITE

- salariul intre 24.000 - 29.00 euro/an ( band 5)
- 1 luna de concediu
- program de training la locul de munca si facilitati/ajutor in gasirea locuintei

BAKER STREET INTERNATIONAL ESTE O AGENTIE DE RECRUTARE PERSONAL SANITAR PENTRU MAREA BRITANIE LIDER IN SPANIA IN ULTIMII 10 ANI. In 2013 BAKER STREET a facilitat contractarea a peste 500 de asistenti medicali.
NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION DIN PARTEA CANDIDATILOR.

IN PREZENT RECRUTAM PERSONAL SI IN ROMANIA.

EXPERIENTA IN DOMENIU ESTE PRINCIPALUL NOSTRU AVANTAJ!