Asistenti medicali/ Interviu Constanta

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regiunea:
Locatia: Irlanda de Nord

Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire

Ce ofera Angajatorul:

- Perioada contractului: permanenta

- Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
- Salariul pe pozitia de Asistent Medical Inregistrat la Colegiul Asistentilor si Moaselor din Uk va fi cuprins intre 11-13 lire sterline pe ora.
- Salarizarea pepozitia de Infirmier cuprinsa intre 8.50-10 lire sterline pe ora.
- Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana
- Beneficiati de Asigurari Sociale
- Beneficiati de Asigurari medicale
- Acces la Schema de Pensie
- Sprijin in cautarea unei cazari permanente
- Sprijin in plata primei luni la chirie/ depozit
- Bonus de relocare 300 de lire
- Biletul de avion platit de angajator
- Preluare de la aeroport
- Concediu platit-Concediul de odihna anual de 5.6 saptamani

CERINTE

Conditiile impuse de Angajator:

- Experienta : minimum 6 luni
- La aceasta Oferta pot Aplica si Absolventii din 2014 dar cu Limba Engleza foarte Buna
- Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
- Inregistrare la NMC sau in curs de inregistrare la NMC- Colegiul Asistentilor si Moaselor din Marea Britanie. La momentul inetrviului documentele terbuie trimise la NMC si facuta prima plata.
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Ce trebuie sa stiti?

NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.