Asistenti medicali generalisti in Irlanda de Nord si Tara Galilor -UK!

Enjoy Jobs Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Enjoy Jobs Recruitment selecteaza urgent Asistente Medicale Generaliste pentru interviuri directe cu angajatorul englez ce vor avea loc in Iasi, in perioada 5-9 mai.
Posturile puse la bataie sunt in Irlanda de nord sau Tara Galilor din Marea Britanie si se desfasoara in centre de ingrijire/clinici private iar inceperile sunt imediate in urma interviului!

Candidatii cu CV uri complete si documente aferente vor avea prioritate!

Cerem si oferim seriozitate!
www.njoyjobs.ro
office@njoyjobs.ro
+(44)7448713090
(+40)762136711

CERINTE

Cerinte:
- Diploma de asistent medical generalist
- Nivel mediu al limbii engleze (B1-B2)
- pentru a lucra in Marea Britanie trebuie sa fiti inregistrat la NMC sau sa fiti eligibil pentru inregistrare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu excelent intre 11-14,50 lire/ora in functie de experienta detinuta
- Contract cu angajatorul pe o perioada de minimum un an, cu posibilitate de prelungire
- Posibilitate de a lucra ca si care-assistant (infirmier) pana la obtinerea PIN-ului cu 10.95 lire/ora
- Program de munca full-time cu aproximativ 40 ore/saptamanal
- Lucru garantat si stabil pe tot teritoriul UK in cadrul unor companii mari

Incepere imediata in urma interviului cu angajatorul
Consultanta gratuita
Comision Zero