Asistenti medicali ABSOLVENTI 2013

SimplyHealth Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Simply Health Recruitment recrutează ASISTENȚI MEDICALI GENERALIȘTI pentru diverse locații din Irlanda de Nord. Oferta este pentru un loc de muncă full-time (38 ore/săptamană, ture de 12 ore) cu optiunea de ore suplimentare. Perioada contractului este de minim 1 an, cu posibilitatea de prelungire. Salariu este de minimum 11 £/oră.

Pentru a lucra în UK trebuie să fiți înregistrat la NMC sau eligibili pentru a vă înscrie la NMC. Dacă nu sunteți înregistrat la NMC sau nu ați aplicat noi putem să va ajutăm.
Pentru deplasarea și mutarea dvs. în UK, vă oferim:
ü Bilet de avion plătit de angajator;
ü Preluare de la aeroport;

CERINTE

ü Asistență în găsirea locului de cazare;
ü Asistență la preluarea locului de muncă și prezentarea locației;
ü Asistență pentru deschiderea unui cont bancar;
ü Plan de pensii;
ü Concediu plătit - până la 30 de zile;
ü Perspective de dezvoltare a carierei și oportunități excelente de dezvoltare profesională, inclusiv accesul la continuarea studiilor;
ü Supraveghere clinică specializată.

Noi nu percepem comision pentru găsirea locurilor de muncă, pentru obținerea documentelor necesare pentru a lucra în mod legal în UK sau pentru ajutorul acordat pentru înregistrarea la NMC.
Dacă sunteți interesați de oferta noastră vă rugăm să ne trimiteți pe e-mail un CV în limba engleză.

DESCRIEREA FIRMEI

Recruitment Company