Asistente(i) cu PIN, UK

Divaexim Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam asistente/asistenti medicali cu, sau in curs de obtinere PIN pentru a lucra in Marea Britanie. Salariul brut este intre 11 lire si 14 lire/zi. Salariul lunar este intre 1500 si 2400 lire. Contractul este pe o perioada de un an de zile cu posibilitate de prelungire.
NU SE PERCEPE COMISION!

CERINTE

- Engleză la nivel mediu, minim conversational - interviul se va desfasura in limba engleza direct cu angajatorii din Marea Britanie
- Diploma de studii - Scoala Posliceala Sanitara, Facultate;
- Experinta minim un an;
- Asistente/asistenti cu PIN Number sau sustinerea in obtinerea cardului cu PIN Number intocmire dosar pentru N.M.C .(Ordinul Asistentilor Medicali din Marea Britanie) .
- detinerea inregistrarii in NMC (Nurses and Midwifery Council) care este echivalentul in Anglia al OAMMR-ului. Se ofera consultanta pentru asistentele care sunt in curs de obtinere a UK PIN.
- CV in limba romana si/sau engleza.

BENEFICII OFERITE

- Asigurare

DESCRIEREA FIRMEI

Divaexim Jobs-resurse umane