Asistenta/Asistent/Moasa- Marea Britanie

LKK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- loc de munca intr-un mediu international
- munca in schimburi

CERINTE

- min. 1 an de experienta in domeniu (de preferat: chirurgie, interne),
- min. 2-ani de experienta ca asistent in operare,
- min. 5-ani de experienta (neonatologie, obstetrica, pediatrie),
- cunostinte forte bune de limba engleza (B2),
- inregistrarea in baza de date NMC (sau inceperea procedurii de inregistrare),
- abilitati de comunicare , increderea de sine,

BENEFICII OFERITE

- conditii de angajare engleze,
- salariu atractiv,
- autor in gasirea cazarii,
- pachet social,
- autor in chestiuni formale
Data inceperii contractului: iulie/august 2014
Persoanele interesate de oferta sunt rugate a trimite CV-ul in limba angleza la nurse@lkk.pl cu nota UK
In urmatoarele etape de recrutare vom avea nevoie de diploma si documentele care dovedesc calificarea, traduse in limba engleza.

LKK este o agentie poloneza de recrutari care opereaza in intreaga lume. Scopul este acela de a gasi candidatul ideal astfel incat compania si candidatul sa se potriveasca ca doua jumatati perfecte de mar. Pentru mai multe informatii va rugam sa vizitati site-ul nostru: www.lkk.pl