Asistent Medical Marea Britanie

Human Touch Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:

Recrutam personal medical pentru partenerul nostru profesionist in domeniul Healthcare din Marea Britanie, inregistrat in cadrul CQC (Care Quality Commission), acreditat cu standardul de calitate ISO 9001.
Succesul clientului nostru este dat de profesionalismul si calitatea serviciilor!

Care sunt responsabilitatile tale:

• Scrierea planurilor de ingrijire a pacientilor
• Observarea si inregistrarea starii pacientilor
• Verificarea si administrarea de medicamente si injectabile
• Asistatarea in teste si evaluari
• Efectuarea investigatiilor de rutina
• Cunoaşte principiile generale ale hidratării şi alimentaţiei pacientului
• Participă la pregătirea personalului, etc.

CERINTE

• 1 an de experienta
• Cunoasterea limbii Engleze la un nivel intermediar
• Minimum 2 recomandari
• Diploma studii

BENEFICII OFERITE

• Rambursarea cheltuielilor biletului de avion
• Oportunitati de plasare in diferite locatii din Mare Britanie
• Salariu atragator de pana la 15£/ora (85 RON/ora)
• Posibilitatea de a lucra ca Infirmier / Ingrijitor pana la obtinerea PIN-ului.
• Asistenta pentru obtinerea PIN –ului de la NMC (The Nursing & Midwifery Council)
• Contract de munca full-time 36 ore, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare
• Cazare in prima saptamana de la sosire in hotelul “The Clock Tower”
• Training de specializare cu durata de o saptamana (Care Certificate training course)
• Asistenta in planificarea itinerariului si gasirii unei cazari permanente

DESCRIEREA FIRMEI

Human Touch Consulting Group - HTCG