Asistent Medical in UK

Fotosfera Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistent(a) medical in cadrul spitalelor de stat/ private de pe teritoriul U.K. (Morriston, Singleton, the Princess of Wales and Neath Port Talbot) sau Irlanda.

Beneficii pe parcursul procesului de selectie si recrutare:
Consultanta de specialitate asigurata pe tot parcursul procesului de selectie si recrutare;
Pregatire limba engleza pentru sustinerea interviului cu potentialul angajator;
Suport pentru elaborarea dosarului de angajare dupa obtinerea ofertei de angajare.

CERINTE

Diploma de absolvire scoala postliceala/ facultate Asistent Medical Generalist;
Detinerea codului P.I.N. (echivalentul autorizatiei de libera practica pentru U.K.) – reprezinta avantaj;
Detinerea unui cod P.N.R. (inregistrarea dosarului in vederea obtinerii unui cod PIN) - reprezinta avantaj;
Cunostinte limba engleza minim nivel mediu;
Experienta specifica nu este obligatorie;
Persoana dinamica, proactiva si orientata catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Salariul anul intre 21692 si 28000 lire sterline (in functie de experienta/detinerea unui cod PIN/PRN);
Costurile de deplasare acoperite (in limita a 200 lire sterline);
Costurile de cazare acoperite (intre 1 si 3 luni din momentul angajarii);
Program de integrare a angajatului la locul de munca ( 1 luna din momentul angajarii);
Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie media-publicitate