Anglia: Ingrijitoare la domiciliu {Interviuri in Bucuresti cu angajatorul 6-8 Februarie} VREI SA CASTIGI £1200 - £1650 NET/LUNA?

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA:

• Salariu £1200 - £1650 NET/luna
• 3 luni cazare GRATUITA
• NU SE PERCEPE COMISION

Daca ai permis de conducere si doresti sa incepi o cariera in ingrijirea de batrani in UK, acum ai aceasta sansa!

Clientul nostru, o companie remunita de ingrijire a batranilor din Anglia, cu care colaboram de peste 3 ani si unde am plasat peste 50 de persoane, vine in Romania pentru a recruta personal angajatele.

Nu esti sigura ce inseamna presupune ingrijirea la domiciuliu?

Participa la prezentarea organizata de catre angajator, iar daca esti interesata, poti participa la interviu pentru ocuparea acestui post.

In cadrul evenimentului vor participa angajati romani ai acestei companii de la care vei putea afla detalii despre ce presupune acest job si despre cum sa iti construiesti o cariera in UK.

Descrierea jobului

Salariile oferite sunt cele mai competitive din acest domeniu:
• £8 - £15 brut/ora – in timpul saptamanii
• £9 - £20 brut/ora – in weekend
• £12 - £28 brut/ora – in sarbatorile legale

Salariul variaza in functie de durata fiecarei vizite (vizitele mai scurte sunt platite mai mult) .
Astfel, castigul lunar NET va fi cuprins intre £1200 si £1650 (calculat la 40 ore/saptamana).
Este disponibil un numar mare de ore suplimentare ceea ce poate aduce venitul tau la £2000 NET/luna.

ALTE BENEFICII:

• Contracte de munca full time (minim 40 ore) care se semneaza inainte de plecarea in UK
• 3 luni cazare GRAUITA
• Posibilitatea de a fi promovata
• Masina de serviciu (contra cost)
• Lectii de condus pentru adaptarea la conducerea masinii pe partea stanga a strazii
• GPS
• Training platit
• Ajutor in obtinerea National Insurance Number (NINo) si in deschiderea contului bancar
• Avantajul de a lucra pentru un grup mare de aziluri si centre de ingrijire la domiciliu ceea ce va confera siguranta locului de munca
• Posibilitatea de a lucra si in azilurile detinute de catre companie
• Compania noastra va ofera asistenta si pe parcursul derularii contractului de munca

CERINTE

• Permis de conducere categoria B
• Nivel de limba engleza conversational
• Experienta in domeniu nu este obligatorie deoarece va este oferit un training detaliat

Daca esti gata sa incepi o cariera in ingrjirea de batrani in UK, aplica acum si noi te vom contacta pentru a discuta mai multe detalii.

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach. For more information, please visit our website www.fronterra.co.uk

Or visit us on facebook:

www.facebook.com/pages/Fronterra-Recruitment/

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.