Angajam URGENT infirmieri si asistenti medicali pentru Anglia!

Green Cross Recruitment LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Green Cross Recruitment Ltd selecteaza personal medical pentru a lucre pe posturile de Infirmier/Care assistant/Asistent medical in azile private din Anglia. Salarizare: 6,50 Lire Sterline/ora. Plecari rapide!

Principalele responsabilitati:
• asigurarea confortului batranului asistat,
• acordarea ingrijirilor igienice
• mobilizarea si transportul,
• supravegherea starii de sanatate,
• respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale,
• completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

Important: Nu se solicita experienta in domeniu, insa candidatii cu experienta prezinta un avantaj la selectie.

Avantajele programului de Ingrijire batrani in Anglia:
- Salarizare lunara aproximativa: 1000- 1.728 Lire Sterline/luna, avand in vedere orele suplimentare si turele de noapte
- Plecare rapida, de regula in aproximativ 2 saptamani, sprijin din partea companiei pentru efectuarea dosarului de acceptare precum si support in organizarea plecarii
- Contract pe minim 12 luni, cu posibilitate de prelungire

CERINTE

Alte detalii:
- Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de compania din Marea Britanie (60 - 100 Lire/saptamana).
- Costul cat si procurarea hranei intra in sarcina lucratorului.

La acest program pot aplica persoanele care:
- au cunostinte de limba engleza la nivel bun;
- au atitudine buna, sunt muncitori, seriosi si prietenosi.

BENEFICII OFERITE

Costurile programului:

Tariful de evaluare a eligibilitatii candidatului: 100 Lire sterline

Tariful de mediere: 600 Lire Sterline (si nu se achita inainte, ci dupa primul castig), prin 2 optiuni de plata de mai jos:
- 500 Lire Sterline (beneficiind astfel de o reducere de 20%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program
-600 Lire Sterline prin deducerea din salariu in transe egale.

Candidatul mai suporta costurile cu:
- bilet avion
- bani de buzunar pana la primul castig (minim 400 Lire).
- training-uri 350 lire (plata in transe egale din salariu)

Green Cross Recruitment Ltd are specialists in permanent and temporary Healthcare Placements. Our 100% guarantee will provide employers satisfaction with our candidates. Our candidates will also be pleased with the integrity and profile of the way we conduct businesses. The permanent job market continues to be a focus for our agency . Green Cross Recruitment Ltd is one of the fastest growing niche recruitment consultancies in East Sussex, covering Rye, Hastings, Bexhill On Sea, Eastbourne and also Brighton .