Angajam URGENT infirmieri si asistenti medicali pentru Anglia!

Bluerock Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem locuri de munca disponibile pentru infirmieri si asistenti medicali pe tot teritoriul Angliei. Primim si luam in considerare toate cererile pentru pozitiile de infirmieri, infirmieri sefi si asistenti medicali generalist (RGN) cu/fara PIN. Colaborarea cu noi este gratuita si oferim tot suportul necesar inainte de plasarea la noul loc de munca: training, cazare, masa, intocmirea documentelor si plan de calatorie.

CERINTE

Fiecare aplicant trebuie sa aiba experienta profesionala sau non-profesionala (familie/prieteni) si sa vorbeasca limba engleza la nivel mediu.
Locurile de munca sunt in regim full-time (cel putin 35 de ore pe saptamana, existand posibilitatea de a efectua ore suplimentare).

BENEFICII OFERITE

• Salariu: £7.22/ora pentru posturile de infirmieri si £15.32/ora pentru cele de asistent medical.
• Curs standard de ingrijire in urma caruia se ofera certificare.
• Cazare si masa pe durata training-ului.
• Suport in ceea ce priveste aplicatia pentru control penal valabil în Marea Britanie (POVA / CRB), asigurare cu caracter personal si o uniforma.
• Asigurarea unui loc de munca intr-un centru de sanatate in cel mult 7 zile.
• Suport pentru a va gasi cazare permanenta si intocmirea unui plan de calatorie.
• Oportunitati de plasare la nivel national.
• Posibilitatea de a lucra ore suplimentare.
• Oportunitati de munca in plasamente temporare si permanente,posibilitati de relocare pe perioada si la sfarsitul contractului.
Daca esti interesat, trimite CV la adina@bluerockcare.co.uk sau suna la 0044 113 827 2280. Persoana contact: Adina Codin.

Bluerock Healthcare este o companie de recrutare de personal medical recunoscuta in Marea Britanie, cu o vasta experienta in plasarea de personal medical catre institutii de specialitate pe intreg teritoriul tarii. Incepand cu anul 2011, peste 1.000 de profesionisti din domeniul medical din Romania si Bulgaria au venit in Marea Britanie prin intermediul nostru. Compania activeaza in aproape 10 tari din Europa si, recent, au deschis un birou si la Bucuresti.