Cautam instalatori cablu telecomunicatii - UK

Blu Global

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautama instalatori cablu pentru Marea Britanie si Scotia, plecari Februarie 2015
Informatii salariale vor fi furnizate candidatilor selectati
Daca esti serios, vrei sa iti dezvolti o cariera in telecomunicatii si indeplinesti cerintele de mai jos, esti exact ceea ce cautam pentru clientul nostru .

CERINTE

Cerinţe job

• Experienta de minim 3 ani ca si instalator cablu
• Experienta instalare telefoane la beneficiarul final
• Indemanare in folosirea echipamentului specific activitatii prestate
(tije de cablu, franghii etc.)
• Increzator in a lucra in spatii inchise
• Capacitate de lucru in echipa
• Seriozitate si dorinta de a invata
• Permis de conducere cat. B (preferabil si E), experienta condus minim 2 ani
CERINTA OBLIGATORIE: Cunoasterea limbii engleze la un nivel intermediar si disponibilitatea deplasarii in strainatate.
asteptam CV in limba engleza pe adresa office@blu-global.com

BENEFICII OFERITE

Se participa la training de specialitate in urma caruia se obtin certificari valabile pe teritoriul UK pentru postul de instalatori cablu

Blu Global is part of the multinational recruitment company Bespoke Global Recruitment.
For more info please access http://www.bespoke-globalrecruitment.com/