ANGAJAM ASISTENTI MEDICALI SI INFIRMIERI PENTRU MAREA BRITANIE!

Bluerock Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Bluerock Healthcare are locuri de munca disponibile pe intreg teritoriul Marii Britanii pentru cadre medicale cu diferite nivele de calificare si de experienta - de la asistenti medicali generalisti cu grad (cu sau fara PIN), pana la infirmieri, cu sau fara experienta profesionala.

CERINTE

- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- Experienta profesionala sau non-profesionala in in domeniul sanatatii. Avem oportunitati de angajare inclusiv pentru personale cu minimum de experienta in ingrijire (familie/prieteni)!

BENEFICII OFERITE

• Oferta salariala excelenta pentru infirmieri si asistenti medicali - salariul incepe de la £7.22/ora pentru posturile de infirmieri si £15.32/ora pentru cele de asistent medical.
• Curs standard de ingrijire in urma caruia se ofera certificare/calificare.
• Cazare si masa pe durata training-ului.
• Suport in ceea ce priveste aplicatia pentru control penal valabil în Marea Britanie (POVA / CRB), asigurare cu caracter personal si o uniforma.
• Asigurarea unui plasament intr-un centru de sanatate in cel mult 7 zile.
• Suport pentru a va gasi cazare permanenta si intocmirea unui plan de calatorie.
• Oportunitati de plasare la nivel national.
• Posibilitatea de a lucra ore suplimentare.
• Oportunitati de munca in plasamente temporare si permanente, posibilitati de relocare pe perioada si la sfarsitul contractului.
• Suport in ceea ce priveste achizitionarea biletului de avion pentru asistenti medicali eligibili pentru NMC PIN.
• Asistenta in ceea ce priveste aplicatia la NMC si returnarea integrala a taxei dupa obtinerea PIN pentru angajatii nostri!

INSCRIE-TE ACUM si beneficiezi de cazare si masa pe durata trainingului GRATUITE.

Suntem angajator direct; NU percepem commission!

Cu Bluerock Healthcare muncesti in Anglia usor, sigur, fara costuri ascunse!

Bluerock Healthcare este o companie de recrutare de personal medical recunoscuta in Marea Britanie, cu o vasta experienta in plasarea de personal medical catre institutii de specialitate pe intreg teritoriul tarii. Incepand cu anul 2011, peste 1.000 de profesionisti din domeniul medical din Romania si Bulgaria au venit in Marea Britanie prin intermediul nostru. Compania activeaza in aproape 10 tari din Europa si, recent, au deschis un birou si la Bucuresti.