Angajam asistenti medicali MAREA BRITANIE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Preia pacientul nou internat, verifica toaleta personala, tinuta de spital, si il repartizeaza in salon.
- Instruieste bolnavii si apartinatorii cu privire la regulamentul de ordine interioara afisat in unitate.
- La internare observa simptomele si starea pacientului, masoara si inregistreaza functiile vitale, iar daca starea pacientului o impune anunta imediat medicul.
- Ingrijeste pacientul conform planului de ingrijire, terapeutic, explorari functionale si informeaza medicul in mod sistematic privind evolutia lui.
- Prezinta medicului de salon bolnavul pentru examinare si-l informeaza despre starea observata in functie de nevoile acestuia

CERINTE

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate
- Responsabilitate
- Ambitie si dorinta pentru a atinge performanta

Cerinte:
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Calificare
- Experienta
- PIN number
- Persoană serioasă, muncitoare

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Salariu: 1800-2200 lire/luna

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!