AJUTOR BUCATAR/CAMERISTA pentru Insulele Jersey - Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Insulele Jersey Marea Britanie

Locurile de munca : Restaurant

Pozitii : AJUTOR BUCATAR/COMMIS CHEF

Conditii de recrutare:
Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit

CERINTE

Oferta de munca:
• Perioada contractului: Sezoniera din Marie 2015- Octombrie 2015
• Program de munca -7-9 ore pe zi
• Salariul 275 lire sterline NET
• Cazare si masa asigurata de angajator GRATUIT
• Bilet de avion platit de fiecare candidat in parte
Responsabilitati
• Angajatorul cauta o persoana care sa faca curatenie dimineata in camera si dupa amiaza sa lucreze in bucatarie , ca si ajutor bucatar

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.