RECEPTIONER in Vama Veche

Bibi Bazar SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

gestionarea rezervarilor si cazarea turistilor (check-in/check-out);
comunicarea cu clientii pe mail, fax, telefon;
incasarea contravalorii sejurului cu card sau cash,
verificarea curateniei si dotarilor;
mici interventii gospodaresti

CERINTE

Suficient de RESPONSABIL incat sa imbine armonios seriozitatea in munca cu petrecerea timpului liber intr-un loc atat de atractiv cum este Vama Veche.
Are cunostinte solide de Excell si restul pachetului Office, abilitati de administrare PC si periferice.
Are cunostinte minime de contabilitate primara (intocmire facturi, documente de plata, utilizarea casei de marcat..)
Cunoaste bine limba romana si se exprima corect verbal si in scris
Orientat catre client, organizat si loial
De preferat baiat

BENEFICII OFERITE

Postul este in VAMA VECHE/ Jud. Constanta, la hostel BazArt. (www.bazarthostel.ro).
Perioada de lucru: 22 aprilie - 15 septembrie 2014.

pachetul salarial include cazarea, pranz si cina, bonusuri

BazArt este un hostel in Vama veche, cu 18 camere, majoritatea private.