Proiectant de mobilă

SC BARTIMPEX S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu prezenţă pe piaţă de 22 de ani SC Bartimpex SRL este unul dintre cei mai importanţi proiectanţi şi executanţi de mobilă din ţară şi străinătate.
Pentru ca munca noastră să se desfăşoare în condiţii optime, dorim să se alăture echipei noastre o persoană care e capabilă să îşi ducă la bun sfârşit misiunea şi să obţină rezultate pe linie proiectarea mobilierelor.

Responsabilităţi:
• Proiectarea diferitelor mobiliere în Imos, din corpuri predefinite şi compunerea corpurilor atipice, neexistente în baza de date.

CERINTE

Cerinţe:

• experienţă de minim 3 ani în acest domeniu-reprezintă un avantaj
• bune cunoştinte de utilizare PC (Microsoft Windows and Office, Imos, Autocad ...)
• cunoaşterea limbii engleze şi maghiare la nivel mediu/avansat
• persoană deschisă, flexibilă, operativă, eficientă, cu inițiativă
• bună capacitate de autoorganizare a propriei activităţi
• simţ al responsabilităţii
• permis de conducere – reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

• oportunitatea de a acumula experienţă
• stabilitate şi maturitate profesională a echipei
• mediu de lucru modern, armonios, echipa stabilă
• pachet salarial: de la 1.000 Ron, de luni-vineri meniu cald.
• program de lucru: luni-vineri-15:00-22:00, sâmbătă: 08:00-13:00.