OSPATARI restaurant Insula Neptun sezon 2017 (aprilie-octombrie) 0737505120

sc insel srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

contact : 0737505120; 0722152812
Ospataria este o meserie care cere in primul rand o prezenta placuta, amabilitate, si nu in ultimul rand mobilitate

CERINTE

este de preferat ca aplicantii pt acest post de OSPATAR sa fi avut experienta in acest domeniu

BENEFICII OFERITE

-cazare
-masa

Complexul INSULA din statiunea NEPTUN, este situat pe lacul Neptun I, aproape de plaja, se remarca printr-o arhitectura in stil mediteranean, hotelul fiind clasat la 4*, la restaurantul, cu sepecific pescaresc de pe insula, puteti incerca atat preparate exotice, fructe si peste de mare, cat si peste romanesc.

Restaurantul si Hotelul INSULA va ofera premisele unui sejur de neuitat, prin locatia cu adevarat deosebita, si prin modul in care a fost conceput, este in masura sa va asigure confortul la cele mai inalte standarde. Este o destinatie unica pentru orice turist.

Hotelul are camere foarte spatioase, fiecare cu balcon, si vedere superba spre lac si Marea Neagra, avand o capacitate de 50 locuri de cazare din care:

14 camere duble
4 apartamente
5 duplex, cu 2 si 3 camere
2 garsoniere

Fiecare camera este dotata cu: aer conditionat, frigider, televizor, acces internet, telefon, baie, room-service. Hotelul are restaurant, crama, terasa, bar. Din fata hotelului se pot inchiria ambarcatiuni, pentru plimbari pe lac.
Rezervari online Hotel Insula Neptun