Electricieni punere in functiune echipamente navale

ELECTRIC & TRIAL ENGINEERING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Verifica integritatea instalarii echipamentelor si a sistemului dpdv electric (verifica conectarea si/sau re-conecteaza dupa caz)
• Face probe inainte de punerea instalatiilor electrice in functiune.
• Participa la punerea echipamentelor navale in functiune (pompe, compresoare, diesel generatoare etc)
• Montari echipamente electrice, derulari de cabluri, trasee de cabluri la bordul navei.
• Efectueaza conexiuni electrice la bordul navei.
• Executa diverse instalatii electrice la bordul navei (sisteme de alarma, sisteme de monitorizare, iluminat).

CERINTE

• Experienta in domeniul naval
• Studii medii pe profil electric
• Cunostinte scheme electrice si citire plan

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Cazare pentru cei din alta localitate
• Transport la/de la locul de munca catre locul de munca

DESCRIEREA FIRMEI

Punere in functiune echipamente navale