angajare personal bucatarie

Business Tour Expert

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vreti sa va dezvoltati din punct de vedere profesional si sa fiti initiati intr-un domeniu nou, oferindu-va calificare la locul de munca?
Ne dorim:
Persoana motivata sa invete, sa evolueze si sa se dezvolte;
Persoana serioasa, cu sau fara Experienta
Va oferim:
Calificare la locul de munca pentru meseria de bucatar,ajutor bucatar
Pachet salarial atractiv si motivant;
Mediu de lucru profesionist, organizat, curat;
Asiguram angajare sezoniera/permanenta la hotelurile de pe litoral si din tara si chiar recomandare pe vasele de croaziera dupa terminarea sezonului estival.
O echipa de profesionisti care va vor fi la dispozitie in formarea dumneavoastra.

Va asteptam in cadrul echipei noastre!
Trimiteti-ne aplicatia dvoastra alaturi de un CV atasat intr-un mesaj pe olx.ro!

CERINTE

Ne dorim:

BENEFICII OFERITE

Companie profesionista cu o vasta experienta in industria ospitalitatii.