Electricieni/Mecanici Auto cu relocare in Malta

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Electricieni auto:
-mentenanta si reparatii echipamente si instalatii electrice pentru autoturisme si autovehicule de mare tonaj
-revizii tehnice si diagnosticare instalatii electrice pentru autovehicule

Mecanici auto:
-efectuare revizii periodice pentru buna functionare a sistemelor mecanice ale autovehiculelor
-efectuare controale de mentenanta, reparatii necesare, asistenta pentru mecanica autovehiculelor

Programul de lucru este in ture de 8 ore (de zi si de noapte)

CERINTE

-persoana serioasa, muncitoare
-calificare in domeniul instalatii electrice/ mecanica inindustria automotive (autoturisme si autovehicule de mare tonaj)
-experienta anterioara
-minime cunostinte conversationale de limba engleza

BENEFICII OFERITE

-postul presupune relocare in Malta, se ofera facilitare pentru acomodare si cazare;
-salariu atractiv si contract de munca nedeterminat
-nu se percep niciun fel de comision

Compania angajatoare este o companie straina care activeaza in industria transportului.

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.