CONSILIER VANZARI CREDITE

SC TBI CREDIT IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

identificarea de clienti noi pentru a le face cunoscuta oferta de credite, informarea clientilor asupra produsului de credit, identificarea necesitatilor financiare curente si viitoare ale clientilor sai, explica clientilor documentatia necesara pentru obtinerea unui credit si le ofera acestora asistenta pentru completarea sa

CERINTE

experienta in vanzari, vanzari credite sau asigurari, persoana responsabila,comunicativa, serioasa, dispusa la munca de teren

BENEFICII OFERITE

bonusuri din vanzari, telefon

Prezentă în România din 2002, TBI Credit face parte din grupul financiar olandez TBIH Financial Service Group, unul dintre principalii operatori ai pietei financiare din Europa Centrala si de Est. Fiind o prezenta semnificativa pe piata de leasing din Romania, TBI Credit ofera servicii financiare de inalta calitate si dispune de o retea proprie de sucursale in cele mai importante regiuni ale tarii. Avand o echipă cu o bogată experienţă în operaţiuni de leasing la conducerea firmei, TBI Credit a reusit sa construiasca parteneriate strategice cu furnizorii, societati de asigurare şi băncile, cu scopul de a oferi un pachet complet de servicii.