INGINER MENTENANTA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting, companie de recrutare si selectie de personal cauta o persoana pentru postul de Inginer/ tehnician mentenanta pentru companie multinationala din Lugoj.

Responsabilitatile postului:

pentru Inginer mentenanta:

- Coordonarea echipei de tehnicieni din subordine pentru
realizarea rapida a interventiilor la utilajele din zona de care raspunde
- Intocmirea si urmarirea realizarii planului de mentenanta preventiva.

pentru Tehncian mentenanta:

- Realizarea interventiilor la utilaje

CERINTE

- Studii superioare tehnice (electrica, electronica, automatizari, roboti industriali etc,), iar pentru tehnician- studii medii tehnice
- Foarte bune cunostinte de electrica (scheme electrice)- conditie obligatorie
- Foarte bune cunostinte despre senzori
- Experienta in lucrul cu senzori si cu echipamente automatizare.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- tichete de masa
- prime de sarbatori
- asigurari medicale
- pachet de relocare in Lugoj

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa de e-mail office@clarismart.ro