Inginer profil electric

Transwork Electric S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• persoana organizata, abilitati de comunicare, initiativa;
• atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre finalizarea sarcinilor de serviciu;
• capacitate de sinteza, analiza si atentie acordata detaliilor
• Folosirea unui limbaj corect, civilizat si professional in relatiile cu clientii si colegii
• Abilitati in comunicare (vorbit si scris);
• Disponibilitate si capacitate de munca
• Abilitatea de a dezvolta relatii interumane adecvate

CERINTE

• inginer profil electric;
• autorizatie ANRE
• experienta in domeniul de proiectare si productiei a panourilor electrice de distributie si automatizare
• cunostinte foarte bune de operare PC (Office, CAD, soft tehnic), prelucrari de date si Internet;
• cunostinte foarte bune de limba italaiana (Reprezinta avantaj)

BENEFICII OFERITE

• salariu fix + bonus in functie de realizari
• mediu si conditii de lucru corespunzatoare
• oportunitatea imbogatirii experientei profesionale si de dezvoltare personala

Firma noastra priecteaza si executa panouri electrice industriale si civile.