INGINER DEPARTAMENT TEHNIC-OFERTARE

SC MATCON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea licitatiilor;
- intocmirea documentatiei necesare in vederea participarii la licitatii (oferta tehnico-financiara);
- intocmirea situatiilor de lucrari lunare in colaborare cu responsabilul de lucrare de pe santier;
- monitorizarea lucrarii;
- intocmirea de rapoarte saptamanale si lunare privind lucrarile executate.

CERINTE

- Cunoştinţe de operare calculator: Excel, Word, Microsoft Project, program de ofertare (DOCLIB, INTELSOFT etc.).
- Studii: absolvent Facultate de Construcţii, Secţia CCIA;
- Experienţă similară în domeniu: minim 3 ani;

Rog sa aplice la acet job doar persoanele care indeplinesc aceste conditii!

BENEFICII OFERITE

Salariul poate sa ajunga sau sa depaseasca 1000 euro in functie de performantele individuale.

SC MATCON SRL este o companie infiintata in anul 1993, cu o experienta de peste 20 de ani in domeniul constructiilor civile si industriale.