Sef de tura

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie multinationala care activeaza in domeniul productiei de spume poliuretanice :Sef de tura .

Responsabilitati:
- Supravegherea respectarii procesului de productie;
- Urmarirea stocurilor;
- Supravegherea incarcarilor masinilor,
- Urmarirea si verificarea modului de executie a sarcinilor trasate persoanelor din subordine;
- Instruirea periodica a personalului cu privire la modificarile aparute in procesul de productie, depozitare, livrare;
- Instiinteaza persoanele abilitate cu privire la defectiunile aparute la utilajele din dotare sau la nefunctionarea lor in parametrii normali;
- Urmareste respectarea normelor de siguranta de catre personalul din subordine;
- Pontarea personalului din subordine;
- Intocmirea raportului zilnic.

CERINTE

- Studii medii ;
- Disponibilitate de a lucra in trei schimburi;
- Cunostinte de utilizare Outlook, MsWord, MsPowerPoint

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant ;
- Tichete de masa;
- Mediu de lucru placut.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.