Operator introducere /validare date

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie multinationala care activeaza in domeniul productiei de spume poliuretanice: Operator introducere/validare date.

Responsabilitati:

-Introducere comanda client/furnizor;
-Urmarire comanda pentru asigurare incarcare corecta;
-Intocmire avize, receptii, documentatie pentru declasificari produse;
-Deplasare in teren pentru verificarea stocurilor fizice;
-Indosariere si arhivare;
-Completare fise diverse;
-Participare la inventar;

CERINTE

Cerinte:
- Studii medii;
- Disponibilitate de a lucra in trei schimburi;
- Cunoasterea limbii engleze (tehnice) la nivel conversational prezinta avantaj;
-Cunostinte medii de utilizare a calculatorului (Excel, Word, Outlook);
-Cunoasterea si experienta de lucru intr-un soft/sistem ERP reprezinta un avantaj;
-Persoana cu gandire structurata, organizata si proactiva.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant ;
-Tichete de masa ;
-Mediu de lucru placut.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.