Director Tehnic - Ludus

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

PSIHOSELECT asista o companie producatoare de spume poliuretanice confort si tehnice, in realizarea procesului de recrutare pentru pozitia de:

DIRECTOR TEHNIC
Locatie: Ludus

Responsabilitati:

• Organizeaza si coordoneaza intreaga activitate din departamentul mentenanta;
• Asigurarea protectiei muncii si PSI, pentru muncitorii din subordine.
 Instruirea muncitorilor;
 Supravegherea si coordonarea activitatii desfasurarte de acestia;
• Instruirea angajatilor din subordine cu privire la o mai buna organizare a activitatii din department;
• Realizarea pontajelor pentru angajatii din subordine;
• Gestiunea aparatelor, a sculelor si a echipamentelor cu care se executa lucrari in cadrul departamentului;
• Optimizarea consumului de piese de schimb necesare bunei functionari a echipamentelor;
• Intocmirea si urmarirea realizarii programelor de mentenanta preventive si planificata;
• Pune la dispozitia conducerii rapoarte privind activitatea din cadrul departamentului;
• Emite comenzi in vederea aprovizionarii cu materialele si produsele necesare desfasurarrii activitatii si le acorda departamentului de Aprovizionare;

CERINTE

• Studii superioare tehnice,
• Experienta 5 ani in domeniul tehnic;
• Cunostinte legate de functionarea masinilor, utilajelor, instalatiilor si intretinerea acestora;
• Limba straina: Engleza;

BENEFICII OFERITE

Pentru mai multe informaţii:

Email: recrutare@psihoselect.ro
Tel:004-0264-432386 / 411235
www.psihoselect.ro

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.