Inginer Silvic in Petris, judetul Arad

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Implicarea in activitatile de marcare, inspectie control de fond si regenerare.
• Supraveghere activitati firmelor de exploatare.
• Diverse activitati in depozit, precum supraveghere echipe de lucru, activitati de sortare etc.
• Implicarea in activitati de achizitii respectiv vanzarea de lemn.

CERINTE

• Minim 3-5 ani intr-un Ocol Silvic, pe pozitii precum: sef district, inginer fond forestier sau inginer silvic.
• Cunostinte de limba engleza- nivel mediu.
• Permis auto categoria B.
• Orientare spre rezolvarea problemelor;
• Capacitatea de a stabili bune relatii profesionale;
• Disponibilitate pentru munca de teren si program prelungit.
• Domiciliu in judetul Arad sau Hunedoara, in imediata apropiere a localitatii Petris/Pojoga.

BENEFICII OFERITE

• Echipa dinamica si orientata catre succes;
• Pachet salarial motivant;
• Oportunitatea de dezvoltare profesionala si personala;
• Mediu de lucru profesionist si onest.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.