INGINER/TEHNICIAN HVAC

SEI GENERAL CONTRACTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dimensionarea instalatiilor pentru constructii conform temei de proiectare, a cerintelor beneficiarului, in conformitate cu normele si legislatia in vigoare;
- realizarea planselor la toate fazele de proiectare si a detaliilor de executie;
- realizarea releveelor pe teren si pe santiere;
- realizarea masuratorilor parametrilor functionali la instalatiile proiectate;
- realizarea listelor de cantitati si antemasuratorilor (incadrarea in articole de norme de deviz) pentru instalatiile proiectate;
- realizarea documentatiilor tehnice aferente: memorii tehnice, breviare de calcul, caiete de sarcini etc.
- relatia cu clientii pentru buna executie a lucrarilor
- relatia cu muncitorii din sub-ordine sau subcontractorii

CERINTE

- limba engleza este obligatorie
- limba italiana nivel mediu sau incepator
- cunoasterea AUTOCAD la nivel mediu de desen tehnic 2D este obligatorie;
- experienta de lucru 3D in CAD poate fi un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii rezidentiale si nerezidentiale