INGINER/TEHNICIAN ELECTROMECANIC

SEI GENERAL CONTRACTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura coordonarea si executarea activitatilor de mentenanta preventiva, planificata la un standard ridicat in conformitate cu procedurile agreate, asigurand astfel operarea eficienta a utilajelor si a masinilor de ambalat (diagnosticare,reparatii ,etc).
- Bune cunostinte de instalatii siderurgice, otelarii si structuri metalice.
- Coordoneaza distribuirea si utilizarea resurselor, reducerea consumurilor si a costurilor implicate.
- Asigura documentatia tehnica pentru realizarea lucrarilor de reparatii si stabilirea necesarului de piese de schimb.
- Analizeaza si remedieaza disfunctionalitatile tehnice si defectiunile, solutioneza solicitarilor simple si asigurara suportul tehnic pentru a rezolva problemele conform proceselor existente.
- Participa la realizarea proiectelor de modernizare si intretine baza de date a lucrarilor de mentenanta.
- Supervizarea muncitorilor in subordine

CERINTE

- Licentiat in electromecanica/automatizari/ inginerie electrica;
- Personalitate dinamica,orientata catre crestere si dezvoltare;
- Orientat catre rezultate,capacitate de lucru in echipa;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Responsabilitate si integritate;
- Abilitate de a respecta termenele;
- Interes real in tehnica si cutomer service cu focus pe calitate.
- Limba engleza este obligatorie
- Limba italiana nivel mediu sau incepator
- Cunostinte de MS Office si AutoCAD
- Carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii rezidentiale si nerezidentiale