INGINER CONSTRUCTOR

SEI GENERAL CONTRACTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste executia lucrarilor de montaj prefabricate din beton armat pe santier, din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Intocmeste si/sau verifica atasamente, rapoarte de lucru, procese verbale, situatiile de lucrari si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
- Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate / transporturi (in baza cerereii data de seful de santier-project manager) sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
- Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru
- Verifica planurile de executie/montaj, identifica turnarile in baza solicitarilor pentru montaj (in urma informatiilor primite de la sef santier)
- Studiaza detaliile de proiectare, caietul de sarcini si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie si discuta cu seful santier si Managerul de proiect eventualele neconformitati/neclaritati de executie;

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in constructii
- Persoana motivata, dornica de a invata, atent la detalii
- Disponibilitate de lucru in ture (se va lucra pe un proiect de amploare, cu activitate organizata in ture, inclusiv de noapte)
- Cunostinte operare PC, pachetul MS Office si AutoCAD
- Cunostinte limba engleza - avansat (verbal/scris)
- Abilitati dezvoltate de comunicare si organizare
- CV-ul il dorim in limba engleza

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii rezidentiale si nerezidentiale