9

locuri de munca.

Pagina 1 din 1
Esti in cautarea unui loc de munca?
  • - cu/fara experienta (depinde de pozitia ocupata);
  • - studii medii/ universitare (depinde de pozitia ocupata);
  • - persoana proactiva, deschisa si sociabila;
  • - disponibilitatea de a lucra in ture (depinde de pozitia ocupata).

10 posturi disponibile

SC Lifein Job SRL 14-11-2017 Timisoara
Lacatusi mecanici/Tubulatori - instalatii HVAC - Olanda
  • - Experiență de minim 2 ani in domeniul montarii si intretinerii instalatilor AC, ventilatilor mecanice (HVAC)
  • - Cunostinte de limba engleza –interviurile se vor tine in limba engleza cu angajatorul
  • - Bune cunostinte interpretare desen izometric
  • - Abilitatea de a lucra în echipă
  • - Disponibilitatea de a lucra in sistem de rotatie in OLANDA
  • - Diploma de calificare Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV
  • - ul si diploma de calificare pe adresa de mail: office@intermarin.ro

11-12-2017
Lăcătuș mecanic
  • - Experienta ca lacatus mecanic.

2 posturi disponibile

08-12-2017 Sibiu
Lacatusi mecanici
  • - Sunt necesare cunostinte solide de desen tehnic.

4 posturi disponibile

04-12-2017 Pitesti
Lacatus
  • - Responsabilitati: 4. Executa lucrari specifice confectiilor metalice (debitari, ajustari, gauriri, indoiri, vopsiri etc); 5. Executa lucrari specifice atelierelor mecanice; 6. Raspunde de buna organizare a locului de munca precum si de intretinerea materialelor si echipamentelor de lucru pe care le are spre utilizare; 7. Raspunde de calitatea lucrarilor executate;

1 post disponibil

29-11-2017 Campina
Lacatus Mecanic - 2 schimburi
  • - Angajam pentru o fabrica din Prejmer Lacatus Mecanic, se cere calificare si experienta. Program de lucru in 2 schimburi, transport asigurat si alte beneficii. Asteptam CV
  • - ul la adresa: ru[around]amakron.com Telefon: 0738.648.214

24-11-2017 Brasov
Angajam lacatusi mecanici si sudori , detasare 3 luni in ...
  • - Sunt necesare bune cunostinte de desen tehnic.

3 posturi disponibile

22-11-2017 Pitesti
Fabrica de confectii metalice angajam
  • - sa fie o persoana punctuala, pozitiva ,serioasa , cu spirit de echipa.

5 posturi disponibile

15-11-2017 Timisoara
Muncitori calificati pentru Germania
  • - Cerinte:
  • - cerinta obligatorie: cunoasterea limbii germane la nivel incepator/conversational.
  • - experienta minima de 3 ani in domeniu.
  • - permis de conducere si masina propie in Germania constituie un avantaj.

99 posturi disponibile

15-11-2017

9 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.