Planning engineer

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta intre 8-12 ani pe pozitia de Planning Engineer
Experienta in Domeniul Petrol si Gaze
Experienta in utilizarea programului Primavera

CERINTE

Realizarea ofertelor tehnico-economice pentru diferite tipuri de instalatii si constructii conform cererii de oferta
Construirea unei retele de lucru potrivita pentru proiectul respectiv
Monitorizarea progresului proiectului in diferite stadii de dezvoltare
Pastrarea contactului permanent cu project managerul, caruia ii este subordonat
Implicarea in dezvoltarea/mentinerea si gestionarea calendarului proiectelor de la stadiul conceptual pana la finalizarea acestora
Realizarea unor materiale vizuale pentru a ajuta programul de lucru, inclusiv diagrame de bara si diagrame de retea
Utilizarea software-ului de specialitate cu scopul mentinerii si finalizarii la timp a proiectului

BENEFICII OFERITE

Salariul se discuta dupa interviu, in Kuwait nu exista taxe
Bilet de avion anual platit de angajator
Bonusuri anuale
Concediu anual: 30 de zile, platit de angajator
Program de lucru: 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal