Tehnician Mecanic Intretinere Utilaje

MERIS WOOD INDUSTRY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana serioasa, dispusa la efort fizic, cu capacitate de lucru in echipa.
• experienta in mentenanta echipamente si utilaje industriale
• experienta minima in domeniul automatizarilor industriale
• cunostinte de baza de pneumatica si hidraulica
construcţia diferitelor tipuri de masini si instalatii de lucru ; organe de masini si importanta fiecaruia in lantul cinematic al masinii respective

CERINTE

• asigurarea mentenantei si intretinerii de utilaje si echipamente industriale si echipamente conexe (centrala termica, statie compresoare )
• supravegheaza functionarea utilajelor si interventia ori de cate ori este nevoie;
• face reglajele si ajustarile necesare unei bune functionari a echipamentelor;
• asigura intretinerea curenta a utilajelor: gresare, verificarea uleiului la reductoare;
• participa la reviziile tehnice ale utilajelor /echipamentelor.
disponibilitatea de a lucra la diverse activitati ale firmei.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-un mediu competitiv
- Contract individual de munca – norma intreaga
- Pachet salarial negociat in urma interviului functie de competente .

- Va rugam sa transmiteti CV la adresa: ms.wood@yahoo.com

Companie franceza prezenta in Romania din anul 2011 specializata in productia de mobilier din lemn .