software developer, data scientist, programator, inginer de retea

WISE FINANCE SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pe data de 16 Martie 2019 Wise Finance Solutions impreuna cu Human Resocia va organiza un eveniment de informare si recrutare a studentilor in an terminal sau absolventilor din domeniul IT&C cu maximum 3 de ani de experienta(software developer, data scientist, programator, inginer de retea, etc)

Parteneriatul reprezintă o inițiativă de pregătire a absolvenților de IT atât din România, cât și din întreaga Europă, pentru recrutarea pe piața muncii din Japonia. Mai precis, Human Resocia va organiza seminare dedicate limbii și culturii nipone în cadrul facultăților de IT partenere și va oferi contracte de muncă absolvenților din IT cu durata de până la trei ani.

CERINTE

● Software Developer
● Data Scientist (Python, Ruby etc)
● Programator (C, C++)
● AI/Inginer de retea (Python, Panda, Numpy etc)

BENEFICII OFERITE

Proiecte de la termen scurt la termen lung
Oportunitate de carieră la întreprinderile de vârf
Sprijin complet (VISA, Limba, Cazare, Întreținerea vieții

16 Martie 2019 ora 13:30
Locul desfășurării: Camera  Merope, Mezanin, Radisson Blu Hotel București(Calea Victoriei 63-81, București)

Taxă pentru eveniment:  Gratuit
Programare: andrei.campean@wfs.eu
Intrebări: +40 748 885 566

WISE FINANCE SOLUTIONS este o firmă de consultanţă, expertă în accesarea fondurilor europene, în obţinerea finanţării prin programele naţionale şi în medierea relaţiei dintre potenţialii beneficiari şi instituţiile care coordonează implementarea şi gestionarea asistenţei financiare comunitare.

Având o rată de succes de 100% în accesarea fondurilor europene și guvernamentale, WISE FINANCE SOLUTIONS reprezintă o echipă de profesionişti cu peste 10 ani de experienţă în furnizarea de servicii de consultanţă pentru afaceri şi management, pentru beneficiarii de finanţări nerambursabile, dar şi pentru acele organizaţii care au nevoie în activitatea lor curentă de expertiză în domeniile: achiziţii publice, intermedieri în afaceri, managementul afacerilor şi inginerie.