WORK ON SEA recruteaza PIPE FITTERI si SUDORI CO2 pentru ITALIA

WORKONSEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

WORK ON SEA recruteaza PIPE FITTERI si SUDORI CO2 pentru ITALIA.
Cerinte Pipe Fitteri:
- Citire plan sau desen de executie
- Executare lucrari de tubulatura fara asistenta tehnica
- Experienta montaj tubulatura in domeniu naval minim 3 ani si calificare in domeniu
Cerinte Sudori:
- Experienta in domeniul naval minim 3 ani si calificare
Aşteptăm CV-ul dvs. pe adresa de e-mail: office@workonsea.ro sau ne puteţi contacta la numerele de telefon: +40 736 026 709; 0799.794.777

CERINTE

Agentie de crewing specializata in recrutarea de personal navigant atat pentru nave maritime cat si fluviale dar nu in ultimul rand platforme off-shore, AHTS-uri, river-passenger, etc.