Urgent! Selectam Infirmiera pentru o casa de batrani din Sicilia si Roma

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Casa de batrani din Sicilia, langa Messina, Italia, si Roma cauta Infirmiera. Salariu de 700 Euro/luna. Plecare rapida!

Responsabilitati:Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave din cadrul casei de batrani din Sicilia si Roma.

CERINTE

Candidata trebuie sa:
- cunoasca limba italiana la nivel bun;
- sa aiba experienta in domeniu;
- sa detina IPASVI (diploma de infirmier recunoscuta in Italia);
- aiba personaliate placuta, sa fie muncitoare, serioasa si responsabila.

BENEFICII OFERITE

- salariu de 700 Euro/luna;
- cazare gratuita;
- masa gratuita;
- plecare rapida.

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.