Urgent! Selectam Infirmiera pentru o casa de batrani din Sicilia

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Casa de batrani din Sicilia, langa Messina, Italia, cauta Infirmiera. Salariu de 700 Euro/luna. Plecare rapida!

Responsabilitati:
Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave din cadrul casei de batrani din Sicilia.

Candidata trebuie sa:
- cunoasca limba italiana la nivel bun;
- sa aiba experienta in domeniu;
- sa detina IPASVI (diploma de infirmier recunoscuta in Italia);
- aiba personaliate placuta, sa fie muncitoare, serioasa si responsabila.

Salariul minim:
700 Euro/luna
Salariul maxim:

CERINTE

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.