Urgent! Infirmiera cu experienta pentru o casa de batrani din Ravenna. Salariu de 1000 Euro/luna!

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Pentru batrani, pana si lucrurile elementare (servirea mesei, imbracatul sau igiena personala) devin dificile odata cu trecerea timpului. In aceasta etapa intervenim noi.

Daca ai o atitudine pozitiva, intelegatoare, responsabila si ai dorinta de a ajuta si de a fi amabil cu cei in varsta, postul de INFIRMIERA este solutia potrivita pentru tine.

Casa de batrani din Ravenna, Italia, cauta Infirmiera . Salariu de 1000 Euro/luna. Plecare rapida!

Responsabilitati:

Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave din cadrul casei de batrani.

Alte detalii:

De ce avantaje beneficiezi daca te inscrii in acest program de munca?
- Salariu de 1000 Euro/luna, cu posibilitate de marire dupa o luna la 1200 Euro/luna;
- Cazare gratuita;
- Masa gratuita;
- Plecare rapida!

Documente necesare pentru inscriere:

- CV limba engleza + poza cu zambet;
- 1 Fotografie tip pasaport;
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office;
- Copie pasaport / Copie C.I;
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza;
- Copie ultima diploma de studii;
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”;
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”;
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.

Costurile suportate de candidat:

1) Tarif de procesare al dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

2) Tarif de mediere - 400 euro – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere al acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara
sau
- 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

+ Tarif plasament: 300 euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA).

+ Bilet de avion.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

Candidata trebuie sa:
- Varsta minima preferata: 25 si varsta maxima preferata:
45;
- Cunoasca limba italiana la nivel cel putin mediu;
- Aiba personaliate placuta, sa fie muncitoare, serioasa si responsabila.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.