SUDORI TIG - 141

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC – Agentie de recrutare si plasare personal, angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din industria metalurgica, sudori cu experienta in procedeul de sudura TIG 141.

Responsabilități principale ale postului de sudor:
 realizarea sudurii tip TIG 141;

CERINTE

Cerinţe job
- experienta in sudura tip TIG 141;
- experienta pe platforme de lucru din strainatate;
- rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor;
- corectitudine, seriozitate;
- bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;
- capacitatea de a lucra in echipa;

BENEFICII OFERITE

Oferta de angajare:
- anagajarea se face cu contract de muncă, normă întreagă, pe perioadă determinată;
- activitate în cadrul unei echipe formate din experți angajati cu experiență relevantă în domeniu;
- posibilitatea de evoluție profesională în cadrul organizației.

Transmiterea candidaturilor
Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail polarasrl@yahoo.com sau la nr. de fax: 0232.274.117. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.